ВійнаДніпроНадзвичайні подіїСуспільство

Звернення на гарячу урядову лінію змусило комунальників капітально ремонтувати бомбосховище у Дніпрі

У дворі будинків по проспекту Олександра Поля за номерами 10/12 та 14 ще після ІІ Світової війни побудували бомбосховище. На мапі міста воно значиться за адресою вулиця Ульянова, 10. У перший же день повномасштабного воєнного вторгнення рф в Україну силами мешканців прилеглих будинків у бомбосховищі було наведено порядок. Зробили все, аби воно було придатним для використання. Кожному відповідальному по під’їзду видали від нього ключі, розповідає телеканал D1.

«Мешканці навели там лад, як могли. Обладнали, поставили стільці, піддони, місця, їжу, повний запас. Зробили все, що могли. Встановили перила, полагодили поламані двері, провели туди світло та інтернет», – поділилася з нашою знімальною групою заступниця голови правління ОСББ «Співдружність Олександра Поля 14» Людмила Демченко.

Однак, виявилося, що у бомбосховищі відсутня каналізація. До того ж навесні почала протікати покрівля.  Та оскільки бомбосховище не знаходиться на балансі ОСББ, люди сподівалися, що відремонтувати його допоможуть мерія Дніпра чи облрада. Та виявилося, що марно сподівалися.

«Вирішили зібрати підписи мешканців двох будинків та звернутися до мерії, щоб нам його відремонтували. Відповідь була негативною. Нам рекомендували ховатися у підвалах будинку. Нам було дано відповідь звертайтеся до того, у кого воно стоїть на балансі. Ми звернулися. Облрада також відмовила», – згадує жінка.

І це при тому, що в Офісі Президента поклали відповідальність за стан бомбосховищ саме на місцеву владу, яка у Дніпрі просто відхрестилася від проблем безпеки мешканців. Люди, обурені бездіяльністю міськвлади, звернулися на урядову гарячу лінію. Команда зверху змусила комунальників до роботи, наголошує пані Людмила.

«Тетяна Вікторівна, голова правління, при мені зателефонувала на гарячу лінію до Києва 1545. І через два тижні прийшли та почалися роботи. Ось зараз проводиться капітальний ремонт. Ми дуже раді, тому що безпека мешканців насамперед».

Тож виходить, що з допомогою батога. отриманого від уряду, комунальники все ж таки почали хоч щось робити. Шкода, що дніпрян не чують у рідному місті.Back to top button