ДніпроНадзвичайні події

В руках вибухнула петарда: у Кам’янському постраждав чоловік

У Кам’янському чоловік придбав салютну петарду — вона сама вибухнула у нього в руці. В результаті постраждалий дістав рвані рани кисті та садна на обличчі. Про подію розповіла керівниця Кам’янської станції швидкої допомоги Лариса Биданцева, передає Телеканал D1.

До швидкої допомоги надійшов виклик про те, що чоловік знайшов і взяв до рук блискучий предмет, який вибухнув і йому відірвало руку

По прибуттю медиків на місце з’ясувалося, що нетверезий 45-річний мешканець придбав та тримав у кишені петарду, яка раптово вибухнула. Він отримав рвані рани правої кисті і садна обличчя.

«Не звикли наші люди дотримуватись законів. Верховна Рада в серпні цього року внесла і підтримала законопроект про заборону використання і продаж піротехнічних засобів в Україні. І, взагалі, які феєрверки? Війна! Але, мабуть, не для всіх», — зазначила Лариса Биданцева.

Бригада лікарів екстреної медичної допомоги терміново обробили рани та наклали пов’язки постраждалому. Його ушпиталили до травмпункту.Back to top button