Суспільство
У прифронтовому місті на Дніпропетровщині підприємців закликають зробити Wi-Fi відкритим для мешканців
У Нікополі закликають бізнес долучитися до забезпечення доступу до Wi-Fi для мешканців.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на Нікопольську міську раду.
Ініціатива пов’язана з погіршенням роботи мобільного інтернету в місті. Підприємців просять надавати вільний доступ до бездротової мережі у магазинах, закладах та інших об’єктах бізнесу.

Очікується, що це допоможе жителям оперативно отримувати важливу інформацію, зокрема щодо безпекової ситуації.
Відповідні звернення вже направили до великих торговельних мереж. У громаді сподіваються, що до ініціативи долучиться якомога більше представників місцевого бізнесу.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що популярний виробник лимонадів в Україні оновив дизайн і відразу потрапив у скандал.