У Кривому Розі російські окупанти вдарили по багатоповерхівці, де менш ніж 2 роки тому вбили жінку з трьома дітьми (Фото)
У Кривому Розі російські окупанти менш ніж за два роки двічі атакували одну й ту саму багатоповерхівку. У 2024-му вбили жінку з трьома дітьми, а у 2026-му, вчора, 8 січня – зруйнували будинок майже повністю.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на медіа “СВОЇ. Кривий Ріг”.
Йдеться про багатоповерховий житловий будинок у Кривому Розі, де 11 листопада 2024 року внаслідок ракетної атаки російських окупантів загинули 32-річна Олена та троє її дітей – 10-річний Кирило, майже 3-річний Демид і 2-місячна Уляна.
В живих залишився тільки голова родини Куликів – Максим. Тіла його рідних рятувальники шукали під завалами декілька днів.
З безневинними жертвами терору рф попрощалися 14 листопада 2024 року. Детальніше про це ми писали тут.
Вчора, 8 січня 2026 року, росіяни знову обстріляли той самий будинок. Загинула 77-річна жінка, ще 23 криворіжці – постраждали. З них 6 – діти.
“Максим Кулик біля будинку, в якому понад рік тому загинула уся його родина – дружина та троє дітей. Вчора росія знову вдарила ракетою по багатоповерхівці. Зруйнувавши те, що вціліло після атаки у 2024”, – йдеться у повідомленні медіа.
Цинізм і жорстокість росіян неможливо осягнути. Але розплата вже чекає на них.
Раніше ми писали, що у мережі показали перші хвилини після повторного удару росіян по Києву, внаслідок якого загинув медик “швидкої” (Фото та відео).


