ВійнаДніпро

У Кривому Розі при ліквідації наслідків ракетного обстрілу загинув комунальник

У суботу, 17 вересня, у Кривому Розі під час ліквідації аварії на гідротехнічних спорудах, яка сталася внаслідок ракетних атак окупантів, загинув працівник комунального підприємства. Про це під час брифінгу повідомив Олександр Вілкул, передає Телеканал D1.

Начальник військової адміністрації Кривого Рогу зазначив, що над ліквідацією наслідків терористичних актів на гідротехнічних спорудах міста наразі працюють сотні людей.

«Триває героїчна робота багатьох сотен криворіжців. І результат є. Позитивний результат. Але, нажаль, сьогодні на ліквідації аварії загинув працівник комунального підприємства «Сансервіс», 38-ми річний хлопець, виконуючи важливе завдання. У нього, як зараз у багатьох цивільних, був свій фронт. І він відстояв його до кінця», – розповів Олександр Вілкул.

Він додав, що вже відкачано понад дві тисячі кубічних метрів води. Крім того, за офіційною інформацією Міндовкілля, якість води у річці Інгулець повертається до нормального стану.

«Ситуація контрольована. Держекоінспекція повідомила, що, як я вчора і казав, червоний колір води викликаний попаданням в воду залізної руди гематиту. Наразі цей червоний пігмент вже осідає і вимивається»Back to top button