У Кам’янському хлопець, який вбив рідну бабусю і тітку, постане перед судом (Фото)
За скоєння двох тяжких злочинів судитимуть 25-річного жителя Кам’янського.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на ГУ НП України в Дніпропетровській області.
Слідчі зібрали докази та направили до суду два кримінальні провадження стосовно підозрюваного, причетного до вбивства рідної бабусі та нанесення смертельних тілесних ушкоджень місцевій жительці.
Нагадаємо, 5 серпня між онуком та бабусею в квартирі стався конфлікт. Під час сварки чоловік кілька разів вдарив 72-річну жінку швейною машинкою. Від отриманих травм потерпіла померла на місці події.
Крім цього, поліцейські встановили, що фігурант причетний до ще одного тяжкого злочину. Чоловік побив 52-річну місцеву жительку – свою тітку.

Від отриманих тілесних ушкоджень жінка померла в лікарні.
На думку його сусідів та знайомих, хлопець наважився на таке під дією наркотичних засобів. Адже, ймовірно, йому потрібні були гроші на “дозу”, а швейну машинку можна здати в ломбард. Бабуся ж не забажала віддавати ошаленілому онукові швейну машинку.
Сам підозрюваний розповів, що йому нібито наснився сон, у якому бабуся та тітка були відьмами. Попри це, на зловмисника очікує суд і, імовірно, тюремний термін за скоєне.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині чоловік отримав наркотики через поштомат в хитромудрій упаковці.