У Дніпрі вже місяць не можуть заасфальтувати місце, де під землю провалився сміттєвоз (ВІДЕО)
У Дніпрі мешканці будинку на Набережній Перемоги, 76, вже місяць чекають на відновлення асфальтного покриття у своєму дворі.
Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на місцеві Telegram-канали.
Саме тут раніше стався резонансний інцидент — під землю частково провалився сміттєвоз.
На сьогодні комунальники ліквідували саму яму, проте роботи зупинилися на початковому етапі.
Провалля, в яке потрапила важка техніка, наразі засипали щебнем. Відсутність асфальту створює значні труднощі. Водії змушені об’їжджати нерівну ділянку, а пішоходам важко пересуватися двором, особливо під час опадів.
Попри те, що з моменту аварії минув уже місяць, ознак підготовки до асфальтування ділянки наразі немає.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі хлопець побачив «нічийний» мотоцикл і вирішив його відкотити.