У Дніпрі спіймали ще двох любителів «п’яного водіння» (Фото)
У Дніпрі затримали двох водіїв, які керувати авто у нетверезому стані.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на Патрульну поліцію Дніпропетровщини.
Днями копи зупинили в Амур-Нижньодніпровському районі автомобіль Tesla. Під час спілкування з водійкою поліцейські помітили в неї ознаки алкогольного сп’яніння. Громадянка пройшла огляд за допомогою приладу “Драгер“. Результат — 1.09 проміле алкоголю в крові.
Пізніше у Соборному районі екіпаж зупинив автомобіль ВАЗ. У водія патрульні також виявили ознаки сп’яніння та запропонували пройти освідування. Чоловік погодився. Прилад “Драгер“ показав вміст алкоголю в крові — 2.15 проміле.

Крім того, з’ясувалося, що кермувальник не мав водійського посвідчення. На нього склали матеріали за керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом.
На обох водіїв чекає суд.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі неповнолітній без прав кермував Tesla і спричинив ДТП.