ВійнаДніпроНадзвичайні події
У Дніпрі пролунав вибух: окупанти запустили ракету по місту
У Дніпрі чули звук вибуху. Попередньо, росіяни запустили по місту ракету.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на моніторингові канали.
Про загрозу ракетного удару для Дніпра заздалегідь поінформували моніторингові канали. Ворог запустив балістику з південного сходу рф.
Згодом дніпряни почули звук вибуху. Є інформація, нібито по ракеті могла відпрацювати ППО, однак підтвердження цього наразі немає. Можливі ще пуски.
Містян закликають бути обережними і не залишати укриттів до відбою тривоги.
Раніше ми писали, що у Дніпрі виявили валізу із зображенням Кремля, яка лежала посеред вулиці (Відео).
