ВійнаДніпроНадзвичайні події

У Дніпрі пролунав вибух: окупанти запустили ракету по місту

У Дніпрі чули звук вибуху. Попередньо, росіяни запустили по місту ракету. 

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на моніторингові канали.

Про загрозу ракетного удару для Дніпра заздалегідь поінформували моніторингові канали. Ворог запустив балістику з південного сходу рф.

Згодом дніпряни почули звук вибуху. Є інформація, нібито по ракеті могла відпрацювати ППО, однак підтвердження цього наразі немає. Можливі ще пуски.

Містян закликають бути обережними і не залишати укриттів до відбою тривоги.

У Дніпрі пролунав вибух: окупанти запустили ракету по місту

Раніше ми писали, що у Дніпрі виявили валізу із зображенням Кремля, яка лежала посеред вулиці (Відео). 

Back to top button