ДніпроСуспільство

У Дніпрі показали стан труб, які пролежали під землею понад півстоліття і подавали містянам воду (Фото)

У Дніпрі мешканці однієї з вулиць поділилися фотографіями труб, які комунальники витягнули з-під землі.

Про це повідомляє Телеканал D1.

Такий вигляд мають труби в дніпровських будинках по вулиці Інженерній, що на 12-му кварталі, яким понад 50 років: з них люди роками отримували воду, хтось навіть пив її.

Цим фото поділилися жителі. На вулиці саме міняли старі водопровідні труби на нові, пластикові.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині фермер підпалив стерню на полі та завдав збитків громаді на майже 2 мільйони.

Back to top button