ДніпроСуспільство

У Дніпрі на вузловій залізничній станції встановили нове мобільне укриття

Укриття для працівників «Придніпровської залізниці» встановили на вузловій станції у Дніпрі.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на Суспільне.

За словами головного інженера регіональної філії “Придніпровська залізниця” Олега Щепеткова, в укритті сім місць для сидіння, проте воно вміщує до 20 людей. Воно об лаштоване, як цього вимагає ДСТУ.

Як розповіли працівники, укриття було потрібне, бо територія підприємства велика і добігти до підземного сховища у разі небезпеки можна не встигнути.

В укритті є освітлення, планують зробити вайфай. Роботи фахівці філії проводять на території Дніпропетровщини та Запоріжжя.

Всього на регіональну філію згідно з програмою буде встановлено 72 укриття.

Окрім працівників та пасажирів Укрзалізниці, укриттями користуються місцеві, які живуть поруч.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у місті на Дніпропетровщині планують капітально відремонтувати центральну площу.

Back to top button