ДніпроСпорт

Стрільці з Дніпра стали абсолютними переможцями на Чемпіонаті Європи у Хорватії (Фото)

Дніпряни Марія Шейніна та Іван Мартинов підкорили європейський спорт на Чемпіонаті зі стрільби у Хорватії, ставши абсолютними переможцями змагань. 

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на пресслужбу Відділення НОК України у Дніпропетровській області.   

Чемпіонат Європи зі стрільби пройшов хорватському Осієку з 6 по 18 травня. Дніпряни Марія Шейніна та Іван Мартинов взяли участь у змаганнях як юніори.

Марія стала абсолютною чемпіонкою в індивідуальному заліку у вправі МГ9 (стрільба з гвинтівки 50 м лежачи). Іван – чемпіоном Європи в команді у вправі “довільний пістолет”. Обидва спортсмени є вихованцями СДЮСШОР №1.

Разом із дніпрянами перемогу у конкурсі здобув криворіжець Максим Гімон, вихованець ДЮСШ №7. Як і Іван Мартинов, блискуче показав себе в команді у вправі “довільний пістолет”.

Бажаємо стрільцям наснаги на нові звершення! Так тримати!

Фото

Стрільці з Дніпра стали абсолютними переможцями на Чемпіонаті Європи у Хорватії (Фото)

Стрільці з Дніпра стали абсолютними переможцями на Чемпіонаті Європи у Хорватії (Фото)

Стрільці з Дніпра стали абсолютними переможцями на Чемпіонаті Європи у Хорватії (Фото)

Стрільці з Дніпра стали абсолютними переможцями на Чемпіонаті Європи у Хорватії (Фото)

Нагадаємо, що юна тхеквондистка з Дніпропетровщини здобула золото на турнірі в Італії (Фото). 

Раніше ми писали, що боксерка з Дніпра здобула бронзу на міжнародному турнірі у Сербії. 

Back to top button