ВійнаДніпро

Слідчі Нікополя та Марганця отримали дві броньовані автівки

Два автомобілі передали слідчим Нікопольського району, які несуть службу під ворожими обстрілами. На новому транспорті поліцейські матимуть можливість ефективніше  фіксувати наслідки воєнних злочинів російської армії та рятувати життя місцевих жителів. Про це повідомляє ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області, передає Телеканал D1.

Безпечні автомобілі необхідні поліцейським, адже вони виконують свої службові обов’язки та документують воєнні злочини у місцях, де не вщухають вибухи та розриваються снаряди.

Позашляховик «Fiat», який придбали завдяки Головному слідчому управлінню Національної поліції України, передали нікопольським слідчим. А ще один броньований службовий автомобіль «Ford» отримали поліцейські Марганця. Він був придбаний за допомогою благодійників і управління логістики та матеріально-технічного забезпечення ГУНП в Дніпропетровській області.

Поліцейські слідчо-оперативних груп Нікопольського районного управління поліції тепер будуть більше захищеними під час виконання службових обов’язків у містах та в прилеглих районах. Back to top button