Росіяни понад 30 разів атакували Дніпропетровщину: постраждала дитина
Понад 30 разів ворог атакував два райони області безпілотниками.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на очільника ДніпроОВА Олександра Ганжу.
Двоє людей загинули. П’ятеро — дістали поранень, серед них дитина.
На Нікопольщині потерпали райцентр, Покровська, Марганецька, Мирівська, Червоногригорівська громади. Пошкоджені інфраструктура, приватні будинки, магазини.

Поранені п’ятеро людей. 55-річна жінка госпіталізована у важкому стані. У лікарні й хлопці 7 та 18 років і 45-річна жінка. Їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості. 46-річний чоловік лікуватиметься амбулаторно.
На Синельниківщині під ударом були Миколаївська і Васильківська громади. Горіли авто, понівечена оселя. На жаль, загинули двоє чоловіків.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що росіяни вночі обстріляли Дніпропетровщину з артилерії та атакували БПЛА.