АктуальноГрошіДніпроСуспільство
Озеленення Дніпра за 72 млн грн: що про це думають містяни (Відео)
Мерія Дніпра виділила понад 72 млн грн на озеленення у 2026 році. Ми запитали дніпрян, що вони думають про це.
З містянами спілкувалися журналісти Телеканалу D1.
На ці гроші будуть стригти газони, поливати квіти та саджати дерева у різних районах. Також фахівці повинні будуть прибирати сухі гілки для того, щоб вони не падали на людей та машини.
Зараз влада шукає фірму, яка зробить це найшвидше та найдешевше.
Раніше Телеканал D1 розповідав, що у Дніпрі повернули платне паркування біля парків та зон відпочинку.