Надзвичайні подіїСуспільство

На Дніпропетровщині рятувальники витягли чергового екстремала, який вирішив порибалити на розтанувши кризі (Фото)

У Кривому Розі врятували чергового «горе-рибалку», який вирішив вийти на кригу в плюсову температуру.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.

Усе сталося поблизу вулиці Захисників Азовсталі Покровського району міста Кривий Ріг, де чоловік провалився під кригу.

По прибуттю рятувальників до місця події встановлено, що чоловік провалився під лід на відстані 30 метрів від берега. Також, поруч на кризі знаходився інший чоловік який намагався допомогти, але сильно змерз та був не в змозі самостійно рухатися.

Надзвичайники доправили двох людей до берега та передали працівникам екстреної медичної допомоги для проведення огляду та надання необхідної медичної допомоги.

До місця виклику залучено 4 рятувальника.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині невідомі підпалили парк.

Back to top button