ВійнаНадзвичайні події

На Дніпропетровщині росіяни вдарили по приміщенню “Газмережі”: наслідки (Фото)

У Павлоградській громаді Дніпропетровщини росіяни завдали удару при приміщенню філії “Газмережі”. Будівлю пошкоджено. 

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на пресслужбу Дніпропетровської філії “Газмережі”. 

Як розповіли у “Газмережах”, росіяни вдарили по приміщенню, де безпосередньо працюють газовики. Яким типом озброєння – не зазначають. У філії наголошують, що ворожа атака по цьому об’єкту відбувається не вперше.

В якому стані працівники

Ніхто з фахівців не постраждав. Після оголошення повітряної тривоги всі газовики пройшли в укриття і перебували там до відбою.

Наскільки пошкоджено приміщення

“Через вибухову хвилю вилетіли вікна та обвалилася частина стелі. Також зазнала пошкоджень будівля гаража”, – йдеться у повідомленні.

Фото

На Дніпропетровщині росіяни вдарили по приміщенню "Газмережі": наслідки (Фото)

У “Газмережах” поділилися, що працювати в умовах постійної небезпеки стає дедалі складніше. Але співробітники однаково продовжують виконувати свою роботу, аби мешканці Дніпропетровщини мали стабільний і безпечний розподіл газу.

“Тримаємося і працюємо далі”, – підсумували.

Раніше ми писали, що у Дніпрі невдалий жарт хуліганів залишив без газу дві багатоповерхівки. 

Також ми повідомляли про 55 обстрілів АЗС: Дніпропетровщина очолила антирейтинг регіонів за кількістю ворожих ударів. 

Back to top button