ДніпроСуспільство

На Дніпропетровщину обмінятися досвідом приїхали рятувальники з США та Австралії

В рамках програми міжнародної допомоги, на Дніпропетровщину прибули пожежні-рятувальники та пожежні-парамедики із США та Австралії. Про це повідомили в ГУ ДСНС України в області передає Телеканал D1.

Іноземці приїхали до Дніпропетровського регіону аби обмінялись досвідом з українськими надзвичайниками та обговорити питання щодо розвитку рятувальної справи та подальшої взаємодії.

Гостей ознайомили з роботою Регіонального центру управління в надзвичайних ситуаціях, розповіли їм про основні завдання та функції пожежно-рятувальних підрозділів та про специфіку реагування на різного роду надзвичайні події.

А також влаштували екскурсію до виставки пожежно-рятувальної служби, де закордонні гості дізнались історичні подробиці про часи становлення пожежної служби, роздивилися експонати, одяг та спорядження пожежних ХІХ століття.

Окрім цього, представники іноземної Рятувальної організації оглянули спортивний майданчик, де проводяться обласні та всеукраїнські змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник» (Firefighter Combat Challenge Ukraine).Back to top button