ДніпроНадзвичайні події

На Дніпропетровщині затримали наркодилера з “товаром” на понад 3 млн грн

59-річний мешканець Криворізького району на території колишньої котельні облаштував спеціально обладнану теплицю, де вирощував коноплі, повідомили у пресслужбі ГУНП області.

Встановлено, що наркогородник – уродженець Кіровоградщини. В одному із сіл Криворізького району, де він тимчасово мешкав, облаштував теплицю з вирощування рослин коноплі у штучних умовах. Нарковиробництво чоловік розгорнув на території колишньої котельні. Для цього він заздалегідь придбав насіння елітних рослин коноплі та необхідне обладнання. А далі облаштував приміщення тепло та гідроізоляцією, системою примусової вентиляції, штучного освітлення та поливу, встановив датчики температури та вологості. Висушені рослини переробляв у канабіс. Виготовлений наркотичний засіб планував збувати серед місцевих наркоманів.

“Під час санкціонованого обшуку поліцейські виявили близько 700 кущів рослин коноплі, 15 кг канабісу, лабораторне обладнання та добрива. За збут наркотичних засобів, виготовлених із такої кількості наркорослин порушник планував отримати понад 3 млн грн. прибутку. Все вилучене направлено на проведення відповідних експертних досліджень”, – йдеться у повідомленні.

Після надходження результатів судових експертиз, визначиться подальша доля наркодилера.Back to top button