Мешканець Дніпропетровщини намагався втекти з України на День Незалежності та заблукав у лісі (Відео)
Мешканець Дніпропетровщини, намагаючись втекти з України, травмував у лісі ногу та заблукав. Від смерті його врятували прикордонники та рідна сестра.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на Державну прикордонну службу України.
Як розповіли прикордонники, у День Незалежності на гарячу лінію їм зателефонувала жінка та розповіла, що її 32-річний брат заблукав у лісі неподалік кордону з Румунією.
Він травмував ногу і не мав з собою ні їжі, ні води. Злякавшись, попросив про допомогу сестру. Жінка розуміла, що ніхто, крім прикордонників, не зможе йому допомогти, і в усьому зізналася.
Тож оперативники вирушили на порятунок чоловіка. Знесиленого, його доставили до прикордонного підрозділу й надали допомогу.
Його життю наразі нічого не загрожує, але скласти протокол все ж довелося.
Також прикордонники оприлюднили аудіозапис розмови його сестри з оператором гарячої лінії Держприкордонслужби.
Раніше ми писали, що на Дніпропетровщині майже 40 тисяч водіїв не сплатили штрафи за порушення ПДР.
Також ми повідомляли, що під час обміну полоненими додому повернулися 7 військових та цивільний з Дніпропетровщини.
