ДніпроСуспільство

Дві великі лікарні Дніпропетровщини отримали медобладнання від німецьких партнерів (Відео)

Дніпропетровщина отримала медобладнання від німецьких партнерів майже на 9 млн грн.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на очільника ДніпроОВА Олександра Ганжу.

Його передали двом обласним лікарням.

Одна з них серед іншого отримала три сучасних апарати ШВЛ. Вони – із вбудованим штучним інтелектом. Підлаштовуються під потреби людини – автоматично регулюють дихання і тиск. Це дозволяє рятувати життя вкрай важких пацієнтів. У тому числі й з мінно-вибуховими ураженнями головного мозку і легень.

Інший медзаклад отримав дитячий реанімаційний стіл. А ще – мобільний інкубатор для новонароджених. Прямо у ньому лікарі можуть проводити операції. Температура, вологість та світло налаштовуються індивідуально. Це допомагає виходжувати недоношених немовлят.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у місті на Дніпропетровщині на прохання жителів посилять патрулювання.

Back to top button