ДніпроСуспільство

90% шкіл Дніпропетровщини розпочали навчання онлайн

На Дніпропетровщині стартував  новий навчальний рік. Дистанційно його починають 762 школи, а це 90% від загальної кількості. Решта працюватиме офлайн та у змішаному форматі. Про це стало відомо під час брифінгу в обласній військовій адміністрації, передає Телеканал D1.

«Рішення про формат навчання ухвалювали сільські, селищні та міські ради. Враховували безпекову ситуацію в громаді, думку батьків та педагогів.  90% віддали перевагу дистанційній формі», – розповіла начальниця відділу загальної середньої освіти департаменту освіти і науки ДніпроОВА Людмила Телегіна. 

Вона долала, що цьогоріч діти навчатимуться за оновленою програмою. У ній врахували виклики часу, а саме російську військову агресію. Зміни внесли, зокрема, до предметів «Історія України» та «Всесвітня історія», «Основи здоров’я», правознавство. Також із предмету «Зарубіжна література» прибрали твори російських та білоруських письменників. 

На нову модель навчання переходять учні 5 класів. Там розпочинають впроваджувати систему Нової української школи. Будуть оновлені програми, інші підручники та система оцінювання – дітям не ставитимуть відміток.

Загалом до навчання у школах Дніпропетровщини приступили понад 340 тисяч дітей. Більше 26 тисяч з них – першачки.Back to top button