ДнепрОбщество

150 млн грн на тероборону виділили додатково на сесії Дніпропетровської облради

На Дніпропетровщині вперше з початку повномасштабної війни відбулася сесія облради. Засідання провели онлайн, приєдналися 112 депутатів.

Завперше проголосували звернення депутатів до мешканців області, Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів про засудження збройної агресії РФ проти України та підтримку територіальної цілісності і незалежності України.

Також виділили кошти на фінансування територіальної оборони, медицини, комунальних підприємств.

«Щодо бюджету. Додатково виділили 150 мільйонів гривень на забезпечення потреб територіальної оборони Дніпропетровщини. Ще майже 138 млн – на потреби захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, а також забезпечення пожежної безпеки. 295 млн грн передбачено на підтримку комунальних підприємств, які є частиною критичної інфраструктури та забезпечують життєдіяльність області. Більше 351 млн грн спрямували обласному департаменту охорони здоров’я», – написав про рішення сесії Микола Лукашук.

Окрім цього, заснували почесну обласну відзнаку – нагрудний знак «Оборона. Єдність. Перемога». Його вручатимуть українцям та іноземцям за відсіч агресії, захист територіальної цілісності держави, боротьбу зі злочинністю, відстоювання демократії, волонтерство.Back to top button