Надзвичайні події

Зайшов за водою та пограбував літню жінку: на Дніпропетровщині затримали зловмисника

Поліцейські Нікопольського району затримали 34-річного чоловіка, якого підозрюють у крадіжці 4 тисяч гривень у літньої сусідки.

Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на ГУ Національної поліції України у Дніпропетровській області.

До відділу поліції №2 Нікопольського районного управління звернулася 83-річна мешканка Покрова. Жінка повідомила, що її сусід по сходовому майданчику попросив набрати води. Поки вона перебувала на кухні, чоловік проник до іншої кімнати, де з гаманця забрав усі гроші. Потерпіла побачила, як зловмисник ховав кошти у кишеню, та попросила їх повернути. Проте він відмовився та залишив квартиру.

Правоохоронці оперативно затримали грабіжника та повернули жінці її гроші. Зібравши всі необхідні докази, 23 жовтня слідчі повідомили чоловікові про підозру у вчиненні грабежу в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України).

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що четверо жителів Дніпропетровщини обікрали залізницю.

Back to top button