Вночі ворог атакував два райони Дніпропетровщини: є загиблі і постраждалі
Майже 20 разів ворог атакував два райони області артилерією та безпілотниками. Двоє людей загинули, ще двоє – дістали поранень.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на очільника ДніпроОВА Олександра Ганжу.

На Нікопольщині росіяни цілили по райцентру, Марганецькій й Червоногригорівській громадах. Пошкоджені інфраструктура, кіоск, магазин, кафе, приватні будинки. Загинув 35-річний чоловік. У важкому стані до лікарні доправлена 39-річна жінка. 31-річний чоловік лікуватиметься амбулаторно.
Противник бив і по Дубовиківській громаді, що на Синельниківщині. Понівечене підприємство та сільськогосподарська техніка. Загинула одна людина.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що військовий, якого у Дніпрі під час шикування побив побратим, розповів свою версію подій.