ВійнаНадзвичайні події
Вночі росіяни застосували артилерію та безпілотники для терору Дніпропетровщини
Від ворожих атак знову потерпала Нікопольщина та Синельниківщина.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на очільника ДніпроОВА Олександра Ганжу.
Агресор обстрілював з артилерії райцентр та Марганецьку громаду.
По Миколаївській громаді, що на Синельниківщині, російська армія поцілила безпілотниками. Пошкоджене фермерське господарство.
На щастя, минулося без загиблих і постраждалих.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Нікополі надали звання «Почесного громадянина міста» чотирьом загиблим воїнам.