ВійнаНадзвичайні події

Вночі росіяни застосували артилерію та безпілотники для терору Дніпропетровщини

Від ворожих атак знову потерпала Нікопольщина та Синельниківщина.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на очільника ДніпроОВА Олександра Ганжу.

Агресор обстрілював з артилерії райцентр та Марганецьку громаду.

По Миколаївській громаді, що на Синельниківщині, російська армія поцілила безпілотниками. Пошкоджене фермерське господарство.

На щастя, минулося без загиблих і постраждалих.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Нікополі надали звання «Почесного громадянина міста» чотирьом загиблим воїнам.

Back to top button