ДніпроСуспільство

В Дніпропетровській області ООН оснастить та відремонтує 25 центрів для переселенців

Міжнародна організація з міграції ООН готова допомогти з ремонтом та оснащенням 25 шелтерів для переселенців на Дніпропетровщині. За час війни область прийняла понад 300 тисяч мешканців з «гарячих точок». Із них офіційно зареєстровані понад 264 тисячі людей. Про це повідомили на брифінгу в обласній військовій адміністрації, передає Телеканал D1.

З початку повномасштабного воєнного вторгнення рф в Україну Дніпропетровщина стала великим соціальним хабом для тих, хто вимушений покинути власні домівки через ворожі обстріли. В регіоні приймають переселенців із Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської областей. Гідно підтримати вимушених переселенців допомагають і міжнародні партнери.

Так понад місяць тому Міжнародна організація з міграції ООН відкрила власний хаб у Дніпрі. Представники міграційної агенції вивчили найболючіші потреби шелтерів на Дніпропетровщині та визначили 25 центрів, до яких уже розпочали поставки. Планують також провести ремонти приміщень.

Міжнародна організація з міграції співпрацює з Україною з 1996 року. Допомагає переселенцям і протидіє торгівлі людьми.Back to top button