У Тернополі школярка накинулася на однокласницю з ножем (ФОТО)
Жахливий інцидент стався у Тернополі, де 15-річна дівчина вчинила замах на життя своєї однокласниці. Напад відбувся безпосередньо у під’їзді житлового будинку.
Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на правоохоронні органи.
Під час сварки нападниця дістала ніж і завдала потерпілій кілька ударів. Агресія була настільки сильною, що ніж не витримав навантаження.

Лезо ножа зламалося під час атаки, а його уламок залишився у тілі пораненої дівчини.
Наразі дівчина перебуває у реанімаційному відділенні, лікарі борються за її життя.

З підозрюваною працюють поліцейські та психологи. Правоохоронці намагаються встановити, що саме стало причиною такої жорстокої розправи.
Офіційних версій щодо мотивів конфлікту наразі не розголошують. Слідство триває.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі після двох днів пошуків знайшли мертвою 14-річну дівчинку (Фото).