ДніпроНадзвичайні подіїСуспільство

У школах Дніпра посилили заходи безпеки для учасників мультипредметного тестування

Спіробітники ДСНС та Нацполіції посили заходи безпеки у тимчасових екзаменаційних центрах, де цьогоріч абітурієнти будуть здавати національний мультипредметний тест.

Про це поінформували на сторінці ГУ ДСНС Дніпропетровської області у Facebook, передає Телеканал D1.

Співробітники Служби порятунку Дніпропетровської області провели інструктажі з керівниками екзаменаційних центрів щодо дотримання техногенної та пожежної безпеки та дій при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Працівники Національної поліції організували обстеження екзаменаційних центрів та прилеглих до них територій на наявність вибухонебезпечних предметів.

Для підвищення контролю за станом пожежної і техногенної безпеки, а також оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації, пожежі та інші небезпечні події на об’єктах, задіяних до проведення національного мультипредметного тестування, рятувальники налагодили взаємодію з керівниками тимчасових екзаменаційних центрів, перевірили джерела протипожежного водопостачання у місцях проведення заходів і на прилеглій до них територій та відпрацювали оперативну документацію пожежогасіння.

Нагадаємо, у період з 18 липня по 10 серпня 2022 року в області відбудеться основна сесія національного мультипредметного тестування, за яким абітурієнти будуть вступати до ВУЗів.Back to top button