ВійнаДніпроСуспільство

У Німеччині Тіна Кароль відвідала поранену речницю ДСНС із Дніпра Євгенію Дудку

12 листопада співачка Тіна Кароль відвідала речницю ДСНС Дніпропетровської області Євгенію Дудку у лікарні в Берліні. Наразі Євгенія проходить там лікування після ворожого ракетного удару. Неймовірну історію знайомства зі співачкою рятувальниця розповіла у своїх соцмережах, передає Телеканал D1.

Декілька днів тому Євгенія Дудка дізналася про концерт співачки у Берліні та наважилась написати Кароль в Instagram.

«Тіночка, я рятувальниця і лікуюся в Берліні, після поранення ракетою. Була б дуже Вам рада. Будь ласка, зайдіть в гості», — таке повідомлення відправила Євгенія.
Жінка розповідає, що не йняла віри очам, коли отримала відповідь від Тіни. Про те, що до неї завітає особлива гостя Євгенія нікому не розповідала – аби не наврочити.

«Перед входом до моєї палати є ще одна невеличка кімната, і коли я почула її голос, то вже не могла дочекатися, щоб відкрились ті двері. І тут заходить яскраве сонечко. Боже, скільки у неї Людяності, теплоти, добра і щирості. А коли вона взяла мене за руку, звісно, я заплакала…», — поділилась емоціями Євгенія.

Нагадаємо, 10 квітня шість рятувальників Дніпра потрапили під ворожий обстріл. Вони працювали у аеропорту Дніпра — розбирали завали після ракетного удару. У той момент окупанти поцілили туди ще однією ракетою. Євгенія постраждала найбільше — жінка перенесла 11 операцій і вже майже пів року лікується у Німеччині.Back to top button