У Києві ворог ударив по житлових кварталах: рятувальники евакуюють людей із понівечених висоток (ФОТО, ВІДЕО)
Російські війська здійснили чергову масовану атаку на Київ, завдавши значних руйнувань житловому сектору в кількох районах міста.
Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на Державну службу з надзвичайних ситуацій України.
Рятувальники ДСНС розгорнули масштабну операцію з евакуації та пошуку людей під завалами.
Ворожі удари прийлися по житлових будинках та цивільній інфраструктурі столиці.
Подільський район: руйнування з 9 по 5 поверхи
Найбільших пошкоджень зазнав Подільський район. Тут зафіксовано влучання в дев’ятиповерховий житловий будинок, внаслідок чого частково зруйновано конструкції з 5 по 9 поверхи. З верхніх поверхів за допомогою автодрабин надзвичайники врятували 28 мешканців, ще 17 людей вивели на свіже повітря.
За іншими адресами району через падіння уламків спалахнула обшивка даху та ліфтова шахта 19-поверхівки. Також зафіксовано пошкодження на рівні 16 поверху у 25-поверховому будинку, а в одному з дворів згоріли автомобілі. Окрім цього, тривають пошуки потерпілих у 21-поверховій будівлі, де через обстріл частково зруйновано поверхи з 2 по 5.

Дарницький район: пожежі у висотках та гаражах
У Дарницькому районі уламки впали на територію житлового комплексу. В одній із 25-поверхових споруд пошкодження зафіксовано на рівні 4 поверху, а в іншій спалахнула масштабна пожежа в квартирах на площі 150 кв. м. Загоряння також виникло в розташованому поруч гаражному кооперативі.
За іншою адресою уламки поцілили у 30-поверховий житловий будинок, спровокувавши пожежу з 23 по 25 поверхи.

Голосіївський район
У Голосіївському районі внаслідок ворожої атаки сталося займання нежитлової будівлі.
Рятувальники та всі відповідні служби працюють на локаціях.
Інформація щодо постраждалих уточнюється.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що росіяни вдарили по Павлограду: у місті зайнялася величезна пожежа (Фото).