ДніпроСуспільство

У Кривому Розі відкрили найбільший в Україні гуманітарний хаб «ЯМаріуполь»

У Кривому Розі запрацював найбільший в Україні центр підтримки для переселенців із Маріуполя. «ЯМаріуполь» – це мультисервіс, в якому надається гуманітарна, психологічна, медична, соціальна та юридична допомога тим маріупольцям, які через війну покинули свої домівки. Повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул, передає Телеканал D1.

У центрі вимушені переселенці можуть проконсультуватися з будь-яких питань. А тим часом малечу розважать у дитячій кімнаті.

«ЯМаріуполь» відкрили спільно міські ради Маріуполя та Кривого Рогу.

«Вважаю, що міська рада Маріуполя зараз робить дуже добру та шляхетну справу – відкриває такі центри підтримки по всій державі. Тому ми, криворіжці,  відразу відгукнулися  на  прохання  відкрити центр у нашому місті», – розповів Олександр Вілкул.

Міськрада Кривого Рогу безкоштовно надала приміщення та необхідні матеріали, також залучили багато фондів.

«Такі центри підтримки, як «ЯМаріуполь», дуже потрібні. Вони –  як острівець надії, маленький куточок домівки, якої лишили людей окупанти», – наголосив Олександр Вілкул.

Центр «ЯМаріуполь» у Кривому Розі  розташований по вул. Героїв АТО, 11  (1 поверх художньої школи №1). Графік роботи  з 8:00 до 18:00, вихідний — неділя.Back to top button