ВійнаДніпроНадзвичайні події

У Кам’янському жінка звинуватила директорку школи, що та не впустила її доньку до укриття

Жителька Кам’янського написала заяву до поліції через те, що буцімто директорка місцевої спецшколи «Гармонія» вигнала її доньку з навчального закладу, коли дівчинка під час повітряної тривоги хотіла потрапити туди в укриття. Про інцидент розповіли журналісти ТСН, передає Телеканал D1.

Мама дівчинки Ганна розповіла, все сталось 16 грудня, коли окупанти масовано обстрілювали Україну ракетами. Під час повітряної її донька побігла до найближчого до їхнього будинку укриття, у спецшколу «Гармонія». Охорона дитину пропустила, а от директорка школи, за словами жінки, виставила 15-річну дівчину на вулицю.  Мотивувала вона свої дії тим, що це укриття не для сторонніх, там немає місця та запропонувала дитині піти пошукати інші укриття, зазначила Ганна.

Хоча раніше, за словами жінки, її родина вже користувалась цим укриттям. За словами жінки, вона у цей час перебувала на роботі в іншому кінці міста, і зв’язку мобільного тоді не було.

У цей же день жінка написала заяву до поліції.

За словами журналістів, у розмові з ними директорка спецшколи Антоніна Вінник заперечила, що вигнала дитину із закладу.

«Зараз поліціянти ведуть розслідування, дитину не виганяли, вона взагалі не була в укритті, тому інші коментарі я надам після того, як поліція закінчить розслідування», — прокоментувала директорка.Back to top button