Суспільство

У гімназії на Дніпропетровщині учням заборонили користуватися телефонами: що сталося (Фото)

У Кривому Розі на Дніпропетровщині учням однієї з гімназій заборонили користуватися мобільними телефонами під час занять. 

Все через те, що у 70% учнів виявили інтернет-залежність, повідомляє Телеканал D1 з посиланням на медіа “СВОЇ. Кривий Ріг”. 

Номер гімназії, де запровадили таке обмеження, не зазначається. Та керівництво навчального закладу вирішило, що мінімізувати контакт учнів із мобільним телефоном необхідно.

Оскільки у 30% дітей, в яких виявили інтернет-залежність (загалом їх 70%) ця “недуга” має гостру форму з проявами агресії.

За новими правилами, під час уроку телефон має бути на беззвучному режимі у рюкзаку або спеціальному боксі. Знімати вчителя або інших школярів заборонено.

Користуватися ґаджетом можна тільки у разі повітряної тривоги або екстрених ситуацій.

В учнів, які систематично порушуватимуть ці правила, вилучатимуть мобільні телефони.

З огляду на коментарі до допису із цим повідомленням, більшість схвалює нововведення. Зауваживши, що за кордоном школярі давно не мають доступу до ґаджетів під час навчального процесу.

Раніше ми писали, що на Дніпропетровщині розгорівся скандал через дитячу карусель, яку пофарбували, але забули відремонтувати (Відео). 

Back to top button