ДніпроНадзвичайні події

У Дніпрі засудили ще одного шанувальника «руzzкого міру»

Мешканець Дніпра активно висвітлював у соцмережах антиукраїнський контент. Суд виніс вирок проросійському інтернет–агітатотору.

Про це повідомили в СБУ Дніпропетровської області, передає Телеканал D1.

За матеріалами Служби безпеки України суд виніс вирок ворожому пропагандисту та прихильнику військової агресії кремля.

Маючи радикальні проросійські настрої, інтернет–агітатор готував негативні статті відносно української влади та військовослужбовців Збройних сил України. У меседжах він висловлював повну підтримку окупаційним військам рф і наголошував на безперспективності опору агресору. Чоловік мав кількатисячну аудиторію у соцмережах. Його публікації репостили, чим збільшували деструктивний вплив на громадян України.

Слідством доведено, що своєю антиукраїнською діяльністю в соцмережах він намагався розхитати ситуацію в регіоні, а оприлюднені публікації містили схвалення політики рф та заклики до зміни державних кордонів України.

Під час проведення санкціонованих обшуків за місцем мешкання ворожого посібника, вилучено вибухонебезпечні предмети, комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які підтвердили його причетність до протиправної діяльності.

Наразі судом антиукраїнського агітатора визнано винним у скоєнні злочинів, передбачених ст. 110 та ст. 263 Кримінального кодексу України, та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Враховуючи активну співпрацю зі слідством та надання інформації стосовно своїх контактів у проросійському інформпросторі, судом посібнику рф встановлено випробувальний термін на найближчі два роки.Back to top button