ДніпроСуспільство

У Дніпрі зафільмували качечок, які прогулювалися засніженим центром міста (Відео)

У Дніпрі в самому центрі міста помітили двох пернатих, які гуляли засніженими вулицями.

Про це повідомляє Телеканал D1.

Дві качечки, імовірно, прилетіли зі сторони набережної і вирішили трохи прогулятися пішки. На відео помітно, що птахи не бояться перехожих та машин.

Складається відчуття, що вони просто вирішили насолодитися красивим снігопадом.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині водій позашляховика вирішив перевірити кригу на стійкість.

Back to top button