У Дніпрі з житломасиву місяцями не вивозять сміття: подвір’я перетворилися на звалища (Відео)
У Дніпрі з житломасиву Тополя місцями не вивозять сміття. Мешканці скаржаться, що за цей час подвір’я перетворилися на звалища.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на місцеві медіа.
Переповнені смітники і розкидані відходи зафільмували на Тополі-1. Якщо баки комунальники ще спорожняють, то про те, що прибирання потребують також спортивні і дитячі майданчики, забули.
За словами мешканців, упродовж останніх місяців тут не бачили жодного прибиральника.
Авжеж, є й провина людей: стаканчики, пляшки тощо вони не донесли до урн і викинули на дорозі. А в кутках майданчиків взагалі облаштували “сховища” габаритного сміття.
Але й викидати його немає куди.
Тому жителі, як і завше, б’ють на сполох. Боце єдиний спосіб привернути увагу місцевої влади до сміттєвого колапсу.
Лишається тільки не наразитися на дорікання міського голови про те, що в ньому винні переселенці й “ухилянти”.
Відео
Раніше ми писали, що у центрі великого міста на Дніпропетровщині з фасаду багатоповерхівки падають шматки бетону: офіційний коментар (Фото).