ДніпроНадзвичайні події

У Дніпрі викрили агентку ФСБ рф

Агентка ФСБ росії працювала на одному з підприємств ракетно-космічної галузі на Дніпропетровщині. Зрадниця мала доступ до інформації щодо оборонних замовлень на підприємстві та повідомляла її своєму куратору. Також вона зливала противнику дані про місця розташування великих промислових підприємств, підрозділів Нацгвардії, військових частин ЗСУ.

За даними слідства у червні поточного року зрадниця надала згоду на співпрацю з оперативним співробітником ФСБ росії. Завдання від куратора вона отримувала через телеграм.

Використовуючи додаток Google maps, агентка передавала інформацію про місця розташування великих промислових підприємств, підрозділів Нацгвардії, військових частин ЗСУ на території міста. Також зрадниця повідомляла про наслідки ракетних ударів по Дніпру, чим надавала допомогу в проведенні підривної діяльності проти України.

В ході санкціонованого обшуку за місцем мешкання агентки кремля вилучено мобільні термінали та носії комп’ютерних даних, що містили докази протиправної діяльності.

Жінка відповість по закону за державну зраду.Back to top button