ДніпроСуспільство

У Дніпрі великий житломасив залишився без води

Тимчасово немає води у мешканців ж/м Тополя-2 у Дніпрі.

Про це повідомляє Телеканал D1.

Наразі комунальники «Дніпроводоканалу» працюють над ліквідацією пошкодження на ж/м Тополя-2 в районі будинку №2. Через це тимчасово припинено водопостачання для абонентів усього ж/м Тополя-2.

Комунальники обіцяють завершити ремонт та відновити подачу води протягом дня.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі «заднім числом» підвищили тариф на воду.

Back to top button