ГрошіДніпроСуспільство

У Дніпрі «заднім числом» підвищили тариф на воду: скільки містяни мають платити з січня

У Дніпрі з 1 січня виросла вартість тарифів на водопостачання та водовідведення.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на КП «Дніпроводоканал».

Попри те, що зараз на дворі лютий місяць, «заднім числом» були встановлено нові розміри абонплати.

Для населення у багатоквартирних будинках:

  • Плата за абонентське обслуговування водопостачання –22,87 грн.
  • Плата за абонентське обслуговування водовідведення –22,06 грн.

Для населення у багатоквартирних будинках при наявності в будівлі вузлів комерційного обліку води:

  • Плата за абонентське обслуговування водопостачання – 23,95 грн.
  • Плата за абонентське обслуговування водовідведення – 22,06 грн.

Для населення приватного сектору:

  • Плата за абонентське обслуговування водопостачання – 22,87 грн.
  • Плата за абонентське обслуговування водовідведення – 22,06 грн.

Для населення приватного сектору при наявності вузла комерційного обліку:

  • Плата за абонентське обслуговування водопостачання – 35,94 грн.
  • Плата за абонентське обслуговування водовідведення – 22,06 грн.

Варто зазначити, що вартість абонплати за воду підвищують третій рік поспіль із запізненням.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Кривому Розі жителів будинку б’є струмом через затоплений підвал.

Back to top button