ДніпроКривий РігНадзвичайні події

У Дніпрі та Кривому Розі знову повідомили про масові мінування шкіл і садочків

Сьогодні в Дніпрі та Кривому Розі вкотре зафіксовано хвилю повідомлень про мінування у навчальних та дошкільних закладах.

Про це Телеканал D1 дізнався із повідомлення правоохоронців.

О 9:40 до поліції надійшло повідомлення про замінування всіх шкіл і дитячих садків у Кривому Розі. У Дніпрі ситуація подібна – там також надійшли аналогічні повідомлення. Через це навчальний процес у багатьох закладах було тимчасово призупинено.

Коли поступає повідомлення про мінування, то правоохоронці одразу розпочинають перевірку, евакуацію дітей, персоналу і обмежують доступ до потенційно небезпечних об’єктів. Спеціалісти вибухотехнічної служби ретельно оглядають приміщення та прилеглі території.

Такі випадки в регіоні стають дедалі частішими. Лише за останні місяці хвилі фейкових повідомлень про замінування прокотилися неодноразово. Ці дії дестабілізують ситуацію, викликають паніку серед батьків, дітей і працівників закладів, а також відволікають значні ресурси поліції, вибухотехніків та екстрених служб.

Правоохоронці закликають громадян зберігати спокій і повідомляти про будь-які підозрілі ситуації. Зловмисникам, які стоять за такими повідомленнями, загрожує кримінальна відповідальність, а у випадку виявлення їх особи – покарання за неправдивий виклик.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі замінували популярний ресторан.

Back to top button