ДніпроНадзвичайні подіїСуспільство

У Дніпрі хлопець стрибнув з мосту, щоб вкоротити собі віку (Відео)

У Дніпрі хлопець хотів покінчити з життям, виліз на Центральний міст і стрибнув у воду.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на соцмережі.

За словами очевидців, «самогубцю» виловили на Сонячній Набережній і передали медикам. В якому хлопець стані наразі – невідомо.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі у водія за кермом стався інсульт.

Back to top button