Суспільство
Системи оповіщення в Україні відтепер використовуватимуть не лише для сигналів повітряних тривог
Уряд України дозволив використання систем оповіщення для оголошень про вшанування памʼяті.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на допис Прем’єр-міністерки України Юлії Свириденко.

Відтепер їх використовуватимуть щодня о 09:00 для оголошення загальнонаціональної хвилини мовчання та під час всеукраїнської акції «Запали свічку», яка щороку проходить у четверту суботу листопада на вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років.
«Формуємо нову культуру пам’яті. Щоденна хвилина мовчання — важлива її складова і прояв нашої поваги до полеглих Захисників і Захисниць, цивільних громадян», – зазначила Свириденко.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що Чехія передала громадам Дніпропетровщини мобільні станції очищення води на 6 мільйонів доларів.