ВійнаНадзвичайні події
Слюсар-газовик з Дніпропетровщини під час роботи став жертвою російського обстрілу
Слюсар компанії «Газмережі» отримав поранення, коли росіяни атакували Дніпропетровщину.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на соцмережі компанії.
Слюсар з Дніпропетровщини Сергій Шумейко потрапив під обстріл рф. У момент, коли він виконував свої професійні обов’язки, пролунали вибухи. Чоловік отримав осколкове поранення.
Наразі він перебуває в лікарні, його стан стабільний.

Бажаємо йому якнайшвидшого одужання. Цей трагічний випадок – ще одне свідчення того, яку високу ціну ми платимо, щоб забезпечити безперебійне газопостачання в кожну оселю, – сказано на сторінці компанії у Facebook.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі посадовець міськради не помітив “дрібницю” у закупівлі і перерахував підряднику 11 млн грн з бюджету.