ВійнаНадзвичайні події

Росіяни вже четвертий раз атакують на Дніпропетровщині склад сухариків та чіпсів (Фото)

Під час атаки шахедів на Павлоград постраждав склад підприємства, де зберігалися чіпси та сухарики відомих виробників.

‘Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на facebook-сторінку співзасновника компанії Івана Омельченко.

У ніч на 7 квітня два ворожі безпілотники влучили у склад компанії Star Brands з продукцією Flint, Big Bob і Chipster’s. Внаслідок удару спалахнула пожежа, пошкоджено близько 5,5 тисячі квадратних метрів складського комплексу.

“Четверта атака за рік…. Сьогодні вночі близько 2.20 ранку по складу Star Brands у Павлограді поцілили 2 ворожих шахеди. Всьго у районі було п’ять БПЛА з яких три було збито. В результаті прямого влучання виникло загоряння, склад серйозно пошкоджено. Але головне — наші люди живі. Ця ніч могла стати трагічною, якби не професіоналізм ДСНС та витримка нашої команди. Рятувальники зробили неможливе, евакуювали співробітників та розпочали гасіння пожежі. Наразі стан співробітників задовільний, вони у безпеці”, – написав у повідомлені Іван Омельченко.

 

Це вже далеко не перший випадок, коли окупанти знищують склади з продуктами харчування. Судячи за все особливо вони ненавидять саме сухарики, чіпси та інші снеки.

На даний момент пожежу повністю ліквідовано.

Раніше Телеканал D1 розповідав, що у мережі показали наслідки ворожих ударів по прифронтовим районам Дніпропетровщини.

Back to top button