ВійнаНадзвичайні подіїСуспільство
Росіяни влучили по об’єкту енергетики: одна з громад Дніпропетровщині залишилась без світла
Через російський обстріл Марганецька громада майже повністю лишилася без електропостачання.
Про це розповідає Телеканал D1 з посиланням на повідомлення Марганецьку міськраду.
“Ворог поцілив в об’єкт нашої критичної інфраструктури. Маємо пошкодження лінії електропередач, через що більша частина Марганецької громади наразі без електроенергії”, – повідомили у міськраді.
Аварійні бригади вже займаються ремонтом пошкоджень, щоб повернути світло в найкоротші терміни.
На жаль, роботи суттєво ускладнені через постійну загрозу повторних обстрілів.
Фото ілюстративне
Раніше Телеканал D1 розповідав, що на Дніпропетровщині на дах будинку приземлився ворожий дрон з протитанковою міною.
