ВійнаНадзвичайні подіїСуспільство

Росіяни влучили по об’єкту енергетики: одна з громад Дніпропетровщині залишилась без світла

Через російський обстріл Марганецька громада майже повністю лишилася без електропостачання.​

Про це розповідає Телеканал D1 з посиланням на повідомлення Марганецьку міськраду.

“Ворог поцілив в об’єкт нашої критичної інфраструктури. Маємо пошкодження лінії електропередач, через що більша частина Марганецької громади наразі без електроенергії”, – повідомили у міськраді.

Аварійні бригади вже займаються ремонтом пошкоджень, щоб повернути світло в найкоротші терміни.

На жаль, роботи суттєво ускладнені через постійну загрозу повторних обстрілів.

Росіяни влучили по енергетичному об'єкту

Фото ілюстративне

Раніше Телеканал D1 розповідав, що на Дніпропетровщині на дах будинку приземлився ворожий дрон з протитанковою міною.

Back to top button