ВійнаНадзвичайні події

Росіяни продовжують руйнувати Дніпропетровщину та вбивати людей (Фото)

Через ворожі атаки на Дніпропетровщині загинула жінка і постраждав чоловік

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на начальника ДніпроОВА Олександра Ганжу.

За день росіяни здійснили понад півсотні атак на область.

На Нікопольщині бив по райцентру, Марганецькій, Покровській, Червоногригорівській, Томаківській та Мирівській громадах. Пошкоджені три багатоповерхівки, приватний будинок, підприємства, адмінбудівлі, лікарня, інфраструктура, автівки, екскаватор та сільськогосподарська техніка.

На жаль, загинула 81-річна жінка. Поранений 43-річний чоловік. Він лікуватиметься амбулаторно.

На Синельниківщині під ударом були Шахтарська та Петропавлівська громади. Горіла оселя.

У Криворізькому районі росіяни завдали ударів по Зеленодольській та Грушівській громадах. Понівечені інфраструктура та автівка.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Марганці вагітна жінка прикрила собою 4-річну доньку під час атаки безпілотників.

Back to top button