ДніпроКанал Д1Суспільство

Про початок війни, творчість та те, що надихає: Dima PROKOPOV на D1

Співак Dima PROKOPOV доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про 24 лютого.

Я був у батьківському домі, у Кам’янець Подільському, збирався 25-го до Києва, на студію. Батьки казали — не поспішай, наближається важка ситуація. Тоді інфопростір про це це багато говорив. Але я не слухав. А ранком 24-го я прокинувся від слів мами — вставай, синку, війна почалася. Перші дні було страшно, всім було напевно страшно, бо ніхто не знав, що буде далі. Та дякуючи нашим хлопцям, нашим захисникам, ми стоїмо, і будемо перемагати.

Про творчість.

Був важкий творчий період. Кілька місяців взагалі не писалося нічого. Та в один вечір я прийшов до сестрички в гості, побачив, як моя маленька племінниця молиться на колінах за Україну, це було просто до мурах та сліз. І тоді я написав вірш “Присвята українським жінкам”. Потім з’явилися інші пісні, почала з’являтися емоція, завдяки ній я почав знову творити. Хоча перші місяці я гадав, що до творчості не повернуся, займався лише волонтерством.

Про творчий фронт.

Це одна з найнеобхідніших місій музикантів та творців. Ми маємо розвивати свою культуру. Я зараз бачу, що наше молоде покоління хоче слухати український продукт, і це дуже круто.

Про українських артистів, які виїхали в росію.

Українці тут. А то вже не українці. Наші артисти всі тут, хтось волонтерить, хтось робить музику, хтось на передовій.

Про те, що надихає.

По різному. Насамперед — аудиторія. Коли людям подобається, коли вони пишуть гарні коментарі, то це надихає. Мої слухачі, моя аудиторія — вона надихає не зупинятися. І, звісно, підтримка моєї сім’ї. Вони кажуть, щоб я не зупинявся і йшов до своєї цілі.

Побажання в День Збройних Сил України.

В першу чергу хочеться їм подякувати. Подякувати за те,що я можу творити, я можу знімати кліпи, можу робити українську музику, поки вони нам обороняють. Насамперед, я бажаю їм повертатися живими та здоровими. Я впевнений, що ми переможемо, бо у нас найкращі люди, найкращі герої і про ЗСУ буде говорити весь світ ще багато тисячоліть.Back to top button