ДніпроНадзвичайні події

Поширював дописи в «Однокласниках»: нікопольця засудили за колабораціонізм

Уродженець Нікополя в російській соцмережі «Однокласники» неодноразово поширював дописи, які підтримують країну–агресора. Одеський суд визнав його винним у колабораційній діяльності.

Матеріали справи та вирок оприлюднили у Єдиному державному реєстрі судових рішень, передає Телеканал D1.

Про підсудного відомо, що він громадянин України, офіційно не працює, раніше засудженим не був.

Із матеріалів справи стало відомо, що, наприклад, 4 квітня, чоловік поставив лайк та поширив публікацію із тезою, що звірства у Бучі — це фейк.

«Грозя России санкциями за резню в Буче, Запад окончательно обрекает себя на ненависть и презрение со стороны 150 миллионов русских и россиян. Ни один русский НИКОГДА не поверит в то, что русские солдаты «расстреливали женщин, детей, а потом ездили по ним на танке». Это такой больной бред, который могли выдумать только больные киевские нацисты. А поверить в него могли не менее больные западные политики. Тоже нацисты. Более того, русские не поверили, бы, что детей и женщин целенаправленно расстреливали любые другие солдаты – французские, итальянские, британские. И что ездили по их телам на танке. Потому что наше общество здоровое, а у них – больное, пропитаное ненавистью и русофобией».

Чоловіка визнали винним за ч. 1 ст. 111–1 КК України (колабораційна діяльність). У якості покарання його позбавили права обіймати посади, пов’язанні із виконанням функцій держави та місцевого самоврядування на п’ятнадцять років.Back to top button