ВійнаНадзвичайні події

Поліція Києва показала порятунок людей в перші хвилини після удару по багатоповерхівці (Відео)

У патрульній поліції показали кадри порятунку людей з будинку у Дарницькому районі Києва, де російська атака в ніч проти 14 травня вбила щонайменше 7 людей і поранила щонайменше 44.

Серед загиблих – 12-річна дівчинка, повідомляє Телеканал D1 з посиланням на пресслужби Патрульної поліції Києва, ГУ ДСНС України у місті Києві та дописи голови Київської міської військової адміністрації Тимура Ткаченка і міського голови Києва Віталія Кличка у соціальних мережах. 

Як поінформували патрульні, в ніч проти 14 травня рф завдала по столиці комбінованого удару ракетами та БпЛА. Пошкоджень зазнали житлові будинки, нежитлові приміщення, бізнес-центр, автосалон, гаражі й автомобілі у Шевченківському, Печерському, Дарницькому, Дніпровському, Оболонському, Солом’янському, Деснянському, Святошинському та Голосіївському районах.

Що відомо про кількість жертв та постраждалих

За словами голови КМВА та міського голови, станом на зараз відомо про 7 загиблих мешканців багатоповерхівки у Дарницькому районі. Серед них – 12 річна дівчинка. Серед 44 постраждалих – 2 дітей.

Пошуково-рятувальна операція триває.

“Від ДСНС на місці робіт залучені понад 170 надзвичайників та більше 50 одиниць техніки, зокрема інженерної для розбору завалів. Психологи ДСНС та Нацполу працюють із людьми, котрі потребують психологічної допомоги. Кінологічними розрахунками обстежено 2 тис. 300 кв. м. території. Вивезено 400 куб м. уламків будівельних конструкцій”, – зазначили рятувальники.

У поліції показали кадри порятунку людей з будинку у Києві, де російська атака вбила щонайменше 7 мешканців (Відео)

У поліції показали кадри порятунку людей з будинку у Києві, де російська атака вбила щонайменше 7 мешканців (Відео)

У поліції показали кадри порятунку людей з будинку у Києві, де російська атака вбила щонайменше 7 мешканців (Відео)

У поліції показали кадри порятунку людей з будинку у Києві, де російська атака вбила щонайменше 7 мешканців (Відео)

У поліції показали кадри порятунку людей з будинку у Києві, де російська атака вбила щонайменше 7 мешканців (Відео)

День жалоби

Згідно із заявою міського голови Києва Віталія Кличка, завтра, 15 травня, у столиці оголошено день жалоби за загиблими внаслідок російської атаки.

“Завтрашній день, 15 травня, в Києві оголошений Днем жалоби. В памʼять за жертвами наймасованішої атаки ворога на столицю. У цей день будуть приспущені прапори на всіх комунальних будівлях міста. Також рекомендовано приспустити державні прапори на будівлях державної та приватної форм власності. 15 травня в місті заборонені будь-які розважальні заходи”, – сказав Віталій Кличко.

Раніше ми писали, що у Дніпрі вдруге за два тижні оголошують день жалоби за загиблими від російських обстрілів. 

Також ми повідомляли, що за добу ворог 23 рази атакував залізничні об’єкти України: загинули двоє працівників. 

Back to top button